Swarovski trendy pro rok 2013

CLASSIC

CLASSIC

Jakožto "přijímání sounáležitosti".

Barevný koncept pro tuto kategorii jsou odstíny bílé, které simbolizují čistotu a dávají transparentnost designu. Myšlenkou kolekce bylo propojit staré a nové, smíchání ér,  rafinovanosti a modernosti hravým způsobem mezi každým kamenem navzájem. Celá kolekce působí elegantním a svatebním dojmem.
Paleta barev: Crystal, Crystal Ivory Pearl (nová), White Opal, Crystal Silver Shade, Black Diamond, a Crystal Luminous Green. Nenápadné designové prvky, jež obstojí ve zkoušce času.

 

ROMANTIC

ROMANTIC

Legrace, flirt a zábava smíšené s fantazií. To nás inspiruje k zobrazení dalšího aspektu/charakteru naší osobnosti. Zkoumání pošetilosti mody, fantazírování a vývoj našeho fiktivního já. Silné křištálové kombinace, elegantní černo-bílé kombinace crystalu PAVÉ a klasické střihy. Barva pro tento segment nabízí drama z důvodu tučně červené směsi s černými akcenty. Barvy: Crystal Ivory Pearl (nové), Crystal Pink Coral Pearl (nové), Rose Peach (nové), Padpardscha, Crystal Red Coral Pearl (nové), a Jet.

PROGRESIV

PROGRESIV

 

Návrhy ovlivněné sci-fi, vesmírem a mystikou. Vzory a nálady mody, která kráčí kupředu a provokuje v nás strach a vzrušení z budoucnosti. Myšlenkou návrhů pro šperky byla plynulost, která vyvolává pocit "tekutého obalu po celém těle". Geometrické tvary a melé kousky krystalů byly použity tak, aby odrážely kosmickou/futuristickou vizi světa. Barevná chuť této kategorie je: Crystal Moonlight, Crystal Comet Argent Light, Crystal Luminous Green (nová), Crystal Volcano, Crystal Bermuda Blue a Crystal Dark Lapis Pearl

GLAMOUR

GLAMOUR

Feeling of Freedom, tedy pocit svobody! Mulit-kulturní, svobodné a šílené. Pro tuto kolekci byla vzata inspirace z kultur celého světa a vytvarována do jednoho (vývoj domorodého vzhledu). Lehké šaty a velké míchání vzorů,barev a křížového šití. Kolekce působí legračním, ale inovativním a divokým vzhledem. Barva pro kolekci Glamour: Crystal Red Coral Pearl (New), Crystal Lapis Pearl (nová), Light smoked Topaz, Light Topaz, Crystal Jade Pearl (nová), Rose Peach (nová).

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info